NTCG063JF223HTBX
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NTCG063JF223HTBX
JLCPCB Part #
C531297
Package
0201
Description
-40℃~+125℃ 0.3mm 0.3mm 0.6mm 100mW 1mW/℃ 210uA 22kΩ 3380K 3422K 3435K 3453K ±1% ±3% 0201 NTC Thermistors ROHS