B43541A8277M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43541A8277M000
JLCPCB Part #
C3721216
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.24A@100Hz 2000hrs@85℃ 270uF 35mm 52mm 600V 680mΩ ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS