MLF1005VR12JTD25
MFR.Part #
MLF1005VR12JTD25
JLCPCB Part #
C404414
Description
10@25MHz 120nH 180mA 330mΩ 400MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS