NLCV32T-2R2M-PFD
MFR.Part #
NLCV32T-2R2M-PFD
JLCPCB Part #
C5691415
Description
169mΩ 2.2uH 770mA AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS