B82422A1223K100
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82422A1223K100
JLCPCB Part #
C2046519
Package
1210
Description
140mA 2.65Ω 22uH AEC-Q200 ±10% 1210 Power Inductors ROHS