MPZ1608S260ATDH5
MFR.Part #
MPZ1608S260ATDH5
JLCPCB Part #
C404673
Description
-55℃~+125℃ 1 26Ω@100MHz 6A 7mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS