B32672L1153J000
MFR.Part #
B32672L1153J000
JLCPCB Part #
C3781588
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 15nF 600V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS