MPZ1608S121ATD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MPZ1608S121ATD25
JLCPCB Part #
C404677
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 2A 45mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS