B32923X2474K000
MFR.Part #
B32923X2474K000
JLCPCB Part #
C3295667
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS