B41580A7339M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41580A7339M000
JLCPCB Part #
C1587069
Package
Bolt
Description
-40℃~+105℃ 11A@100Hz 12mΩ@100Hz 22.2mm 3000hrs@105℃ 33000uF 40V ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS