MPZ0402S100CTF0W
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MPZ0402S100CTF0W
JLCPCB Part #
C1533867
Package
01005
Description
1 1.1A 10Ω@100MHz 50mΩ 01005 Ferrite Beads ROHS