B32021A3102K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32021A3102K000
JLCPCB Part #
C361361
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 1nF 300V Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS