B43501B9277M60
MFR.Part #
B43501B9277M60
JLCPCB Part #
C1607572
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
25mm 270uF 400V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS