MMZ2012R300ATD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MMZ2012R300ATD25
JLCPCB Part #
C2661714
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 30Ω@100MHz 50mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS