MLG0603P0N7BTZ10
MFR.Part #
MLG0603P0N7BTZ10
JLCPCB Part #
C275149
Description
0.7nH 10GHz 10mΩ 1A High-frequency inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS