MMZ1608D100CTDH5
MFR.Part #
MMZ1608D100CTDH5
JLCPCB Part #
C2661649
Description
-55℃~+125℃ 1 100mΩ 10Ω@100MHz 500mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS