B43713F2478M000
MFR.Part #
B43713F2478M000
JLCPCB Part #
C1615604
Package
Bolt,D64.3xL97.7mm
Description
-25℃~+85℃ 11.4A@100Hz 15000hrs@85℃ 250V 28.5mm 28mΩ@100Hz 4700uF 64.3mm 97.7mm ±20% 螺栓,D64.3xL97.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS