ADL2012S-1R2M-T01
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
ADL2012S-1R2M-T01
JLCPCB Part #
C6119256
Package
0805
Description
1.2uH 500mΩ 550mA AEC-Q200 ±20% 0805 Power Inductors ROHS