MMZ1608A182BTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MMZ1608A182BTD25
JLCPCB Part #
C3716903
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 1.8kΩ@100MHz 200mA 800mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS