MLF1608DR33KTD25
MFR.Part #
MLF1608DR33KTD25
JLCPCB Part #
C7230469
Description
100mA 15@25MHz 230MHz 330nH 750mΩ AEC-Q200 ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS