MLG0603P3N1STD25
MFR.Part #
MLG0603P3N1STD25
JLCPCB Part #
C6227404
Description
14@500MHz 200mΩ 3.1nH 450mA 7.5GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS