MMZ1005D121CT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MMZ1005D121CT000
JLCPCB Part #
C275414
Package
0402
Description
1 120Ω@100MHz 350mA 600mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS