VLS5045EX-330M-H
MFR.Part #
VLS5045EX-330M-H
JLCPCB Part #
C3222371
Package
SMD,5.3x5mm
Description
1.3A 1.5A 312mΩ 33uH AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS