MMZ0603Y241CTD25
MFR.Part #
MMZ0603Y241CTD25
JLCPCB Part #
C404725
Description
-55℃~+125℃ 1 200mA 240Ω@100MHz 800mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS