B43508A5337M80
MFR.Part #
B43508A5337M80
JLCPCB Part #
C1612870
Package
Plugin,D25xL55mm
Description
25mm 330uF 450V 55mm ±20% 插件,D25xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS