B32672L8822J000
MFR.Part #
B32672L8822J000
JLCPCB Part #
C6130284
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 8.2nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS