MLZ2012N1R5LTD25
MFR.Part #
MLZ2012N1R5LTD25
JLCPCB Part #
C404764
Description
1.5uH 100mΩ 190mA AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS