MLZ2012N101LTD25
MFR.Part #
MLZ2012N101LTD25
JLCPCB Part #
C307752
Description
100uH 140mA 3.5Ω 30mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS