MLZ2012M2R2HT000
MFR.Part #
MLZ2012M2R2HT000
JLCPCB Part #
C383404
Description
160mΩ 2.2uH 2MHz 400mA 600mA Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS