B32922C3333M000
MFR.Part #
B32922C3333M000
JLCPCB Part #
C3300096
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 33nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS