B43231A9686M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43231A9686M000
JLCPCB Part #
C2962523
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 22mm 400V 68uF 868mA@20kHz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS