MLZ2012M100HTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLZ2012M100HTD25
JLCPCB Part #
C404749
Package
0805
Description
10uH 200mA 300mA 680mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS