B43509A5107M000
MFR.Part #
B43509A5107M000
JLCPCB Part #
C3723317
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 37mm 450V 670mA@100Hz 980mΩ@100Hz ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS