VLS4012HBX-1R5M-N
MFR.Part #
VLS4012HBX-1R5M-N
JLCPCB Part #
C3221748
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 4.07A 5.1A 66mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS