MLP2012S2R2TT0S1
MFR.Part #
MLP2012S2R2TT0S1
JLCPCB Part #
C383373
Description
2.2uH 429mΩ 600mA Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS