MLF2012E100MTD25
MFR.Part #
MLF2012E100MTD25
JLCPCB Part #
C1333570
Description
10uH 15mA 30MHz 400mΩ 50@2MHz AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS