MLK1005S3N9ST000
MFR.Part #
MLK1005S3N9ST000
JLCPCB Part #
C76792
Description
120mΩ 3.9nH 400mA 6.5GHz 7@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS