B32620J0222J189
MFR.Part #
B32620J0222J189
JLCPCB Part #
C3803336
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 600V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS