MLK1005S2N2STD25
MFR.Part #
MLK1005S2N2STD25
JLCPCB Part #
C6093865
Description
180mΩ 2.2nH 500mA 6@100MHz 8GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS