VLS4012ET-1R0N
MFR.Part #
VLS4012ET-1R0N
JLCPCB Part #
C501938
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 2.5A 2.5A 50mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS