B82442T1183K000
MFR.Part #
B82442T1183K000
JLCPCB Part #
C3221396
Package
SMD,5x5.6mm
Description
1.09A 18uH 2.16A 210mΩ AEC-Q200 ±10% SMD,5x5.6mm Power Inductors ROHS