MLK1005S1N0STD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLK1005S1N0STD25
JLCPCB Part #
C6593669
Package
0402
Description
100mΩ 12GHz 1nH 500mA 5@100MHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS