B41231A7129M000
MFR.Part #
B41231A7129M000
JLCPCB Part #
C1584418
Package
Plugin,D25.4xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 2000hrs@85℃ 25.4mm 35V 47mm 5.18A@120Hz ±20% Plugin,D25.4xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS