B32916A5225K000
MFR.Part #
B32916A5225K000
JLCPCB Part #
C5571471
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 530V X1 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS