MLG1005SR10HTD25
MFR.Part #
MLG1005SR10HTD25
JLCPCB Part #
C404656
Description
1.37Ω 100nH 200mA 700MHz 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS