B41252A9228M000
MFR.Part #
B41252A9228M000
JLCPCB Part #
C1583602
Package
Plugin,D25.4xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2.85A@120Hz 2000hrs@105℃ 2200uF 25.4mm 52mm ±20% Plugin,D25.4xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS