B43713A6478M050
MFR.Part #
B43713A6478M050
JLCPCB Part #
C3815574
Package
Bolt,D90xL145.5mm
Description
-25℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 145.5mm 17.5A@100Hz 22mΩ@100Hz 31.7mm 4700uF 500V 90mm ±20% 螺栓,D90xL145.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS