MLG1005S56NHTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG1005S56NHTD25
JLCPCB Part #
C404650
Package
0402
Description
1GHz 200mA 56nH 830mΩ 8@100MHz AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS