MLZ2012A3R3WTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLZ2012A3R3WTD25
JLCPCB Part #
C404756
Package
0805
Description
200mA 3.3uH 340mΩ AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS