MLG1005S30NHTD25
MFR.Part #
MLG1005S30NHTD25
JLCPCB Part #
C404643
Description
1.5GHz 300mA 30nH 500mΩ 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS